-21%

Форма для запікання BrArt Br-45394 3.2 л
453 ₴
360 ₴
- В наявності
- Код: 4981772
+380 (95) 869-88-75
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Форма для запікання BrArt Br-45384 1.95 л
Форма для запікання BrArt Br-45384 це ідеальне рішення для тих, хто любить готувати різноманітні страви в духовці та мікрохвильовій печі. Виготовлений з якісного боросилікатного скла, цей посуд має чудові термостійкі властивості, що дозволяє йому витримувати температури від 40 до +400 градусів. Завдяки цьому ваша їжа зберігає свій природний смак та неповторний аромат. Прозоре скло дає можливість контролювати процес приготування та насолоджуватися красою кулінарних творінь.
Характеристики:
- Тип: форма
- Матеріал: скло
- Форма: квадратна
- Кількість дизайнів: 1
- Розмір: 25.6х22х5.6 см
- Колір: прозорий
- Виробник: BrArt
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Висота стінок | 256 мм |
| Тип форми | Квадратна |
| Колір | Прозорий |
| Матеріал | Боросилікатне скло |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 60 мм мм |
| Кількість у наборі | 1 шт |
| Призначення форми | Для випікання |
| Об'єм | 3 л |
| Ширина | 283 мм мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 360 ₴

