-20%

Форма для запікання BrArt Br-45034 1.95 л
355 ₴
283 ₴
- В наявності
- Код: 4981767
+380 (95) 869-88-75
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Форма для запікання BrArt Br-45034 1.95 л
Форма для запікання BrArt Br-45034 це компактний скляний посуд, призначений для запікання страв у духовці. Вона виготовлена з жароміцного скла, стійкого до високих температур і запаху, що не впиває, що робить його безпечним і зручним у використанні. Завдяки прозорим стінкам можна контролювати процес приготування без необхідності відкривати духову шафу. Форма легко миється, підходить для використання в мікрохвильовій печі та посудомийній машині, а також забезпечує рівномірний прогрів страв.
Характеристики:
- Тип: форма
- Матеріал: скло
- Форма: квадратна
- Кількість дизайнів: 1
- Розмір: 25.6х22х6 см
- Колір: прозорий
- Виробник: BrArt
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Висота стінок | 60 мм |
| Довжина | 56 мм |
| Тип форми | Квадратна |
| Колір | Прозорий |
| Ширина | 220 мм |
| Матеріал | Жаростійке скло |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 56 мм мм |
| Кількість у наборі | 1 шт |
| Призначення форми | Для випікання |
| Об'єм | 1.95 л |
Інформація для замовлення
- Ціна: 283 ₴

