-10%

Форма для десерту Empire Лист на 6 троянд EM-0056 25.5х17х2.5 см
120 ₴
108 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- В наявності
- Код: 3606925
+380 (95) 869-88-75
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Форма для десерту Empire Лист на 6 троянд EM-0056
Формування десерту Empire Лист на 6 троянд EM-0056 з високоякісного силікона. Матеріал міцний і естетичний. Можна використовувати в посудомийній машині.
Характерики:
- Тип: форма
- Призначення: для десерту
- Матеріал: силікон
- Кількість комірок: 6
- Мити в посудомийній машині
- Конструкція форми: цілісна
- Розмір: 25.5х172.5 см
- Колір: різні кольори
- Виробник: Empire
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Empire |
| Висота стінок | 25 мм |
| Довжина | 255 мм |
| Кількість осередків | 6 шт. |
| Конструкція форми | Цілісна |
| Матеріал | Силікон |
| Стан | Новий |
| Тип форми | Прямокутна |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 170 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 108 ₴


