Вентилятор LP AS9225H12
  • Немає в наявності
  • Код: LP12866
Вентилятор LP AS9225H12
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Основні
ВиробникLogicPower
Користувальницькі характеристики
Вага (кг)0.09 кг
Висота25 мм
Вхідна напруга12 V
Гарантійний термін12 місяць
Довжина:92 мм
КолірЧорний
Матеріалипластик
Типкомп'ютерні вентилятори
ПакованняOEM
Ширина92 мм