Праска Gorenje SIK2200WB 2200 Вт блакитна
  • В наявності
  • Код: SIK2200WB
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики:
  • Тип: праска
  • Тип управління: механічний
  • Матеріал покриття підошви: кераміка
  • Матеріал корпусу: пластик
  • Потужність: 2000 Вт
  • Об'єм резервуару для води: 450 мл
  • Постійна подача пари: 35 г/хв
  • Паровий удар: 160 г/хв
  • Кількість температурних режимів: 3
  • Система крапля-стоп
  • Самоочищення від накипу
  • Регулятор подачі пари
  • Стканчик для води
  • Автовідключення
  • Індикатор нагрівання
  • Колір: блакитний
  • Виробник: Gorenje
Характеристики
Основні
ВиробникGorenje
Споживана потужність2000 Вт
СтанНовий
ТипПобутової
КолірБлакитний
Додаткові функції і характеристики
Об'єм резервуара для води0.45 л
Тип живленняМережа 220 В