
Надувне ліжко Intex 64164 (203х152х51 см) двомісне з вбудованим електронасосом. Матрац Intex Dura-Beam Prime Comfort
3 490 ₴
- В наявності
- Код: 64164
Підніміть відпочинок на новий рівень комфорту
Надувне ліжко Dura-Beam® Plus : більше, ніж просто матрац. Вишуканий дизайн і більша висота для правильної підтримки тіла під час сну. М’яка структура матраца, оснащена технологією Fiber-Tech™ , розроблена для досягнення оптимальної консистенції та гарантує комфортний і відновлюючий відпочинок . Крім того, завдяки потужному внутрішньому насосу QuickFill® Plus він миттєво надувається, коли це необхідно, щоб зустріти друзів і родичів вдома.

Запатентована Технологія Fiber-Tech™
Представляємо Fiber-Tech™ : тисячі високоміцних поліефірних волокон , які гарантують найкращу стабільність і не розтягуються з часом. Ця інноваційна запатентована технологія гарантує оптимальний комфорт і ідеальну підтримку.

Спати легко з air lock™
Матраци перевірені на відмінну повітронепроникність всередині конструкції, для спокійних снів у повній безпеці. Ти не залишишся внизу!

Нижнє опорне кільце
Унікальна конструкція міцного нижнього кільця забезпечує більшу стабільність і міцність під час використання, а також приємний додатковий комфорт.

Сумка для зберігання та транспортування
Твій відпочинок не має меж! Завжди носіть Airbed з собою завдяки практичній та зручній сумці. Поки ви не використовуєте його, ви можете зручно зберігати його всередині.
📊 Технічні характеристики:
-
Розміри: 203 х 152 х 51 см (двоспальне).
-
Максимальне навантаження: 273 кг.
-
Матеріал: Високоякісний вініл товщиною 0.53 мм.
-
Технологія підтримки: Fiber-Tech (Dura-Beam).
-
Живлення насоса: Мережа 220–240V.
-
Час накачування: ~4.5 хв.
-
Вага упаковки: 11.5 кг.
📦 Комплектація:
-
Надувне ліжко Intex 64164.
-
Вбудований електричний насос.
-
Фірмова сумка для перенесення та зберігання.
-
Самоклеюча латка (ремкомплект).
-
Інструкція.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Колір | Бежевий |
| Комплектація насосом | Так |
| Тип насосу | Електричний (від мережі) |
| Стан | Новий |
| Матеріал | ПВХ |
| Тип | Надувне ліжко |
| Флокіроване покриття | Так |
| Комплектація | З насосом |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 2030 мм |
| Ширина | 1520 мм |
| Висота | 510 мм |
| Комплектація | |
| Латка-самоклейка | Так |
| Сумка для зберігання і транспортування | Так |
| Керівництво по експлуатації | Так |
| Користувацькі характеристики | |
| Гарантія | не передбачена |
| Артикул | 64164 |
| Інформація | 203 x 152 x 51см |
- Ціна: 3 490 ₴





