-20%

Форма для запікання Maestro МR-5237 38х25.5х6.4 см 3.7 л
520 ₴
414 ₴
- В наявності
- Код: МR-5237
+380 (95) 869-88-75
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Форма для запікання Maestro
Зручна та практична форма для запікання Maestro ідеально підходить для приготування різноманітних страв у духовці. Виготовлена із жароміцних матеріалів, забезпечує рівномірне пропікання та зберігає смак продуктів. Легко очищається та стійка до подряпин. Незамінний помічник на вашій кухні!
Характеристики:
- Тип: форма
- Призначення: для запікання
- Матеріал: скло
- Форма: прямокутна
- Кількість дизайнів: 1
- Колір: прозорий
- Виробник: Maestro
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Maestro |
| Тип форми | Прямокутна |
| Колір | Прозорий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота стінок | 64 мм |
| Довжина: | 380 мм мм |
| Кількість у наборі | 1 шт. |
| Матеріал | Стекло |
| Призначення форми | Для випікання |
| Об'єм | 2.9 л |
| Ширина | 255 мм мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 414 ₴


