-20%

Форма для випікання кексів Empire EM-8153 3х27х35 см
728 ₴
580 ₴
- В наявності
- Код: 3691412
+380 (95) 869-88-75
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Форма для випікання кексів Empire EM-8153
Форма для випікання кексів Empire EM-8153 виготовлена з алюмінію. Завдяки спеціальному покриттю їжа при випіканні не пригорає та легко знімається. Має багатошарове дно.
Характеристики:
- Тип: форма
- Призначення: для випічки кексів
- Матеріал: алюміній
- Форма: прямокутна
- Антипригарне покриття
- Можна мити в посудомийній машині
- Кількість осередків: 12
- Розміри: 3х27х35 см
- Колір: сірий
- Виробник: Empire
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Empire |
| Антипригарне покриття форми | Так |
| Діаметр | 350 мм |
| Довжина | 270 мм |
| Кількість осередків | 12 шт. |
| Конструкція форми | Цілісна |
| Матеріал | Вуглецева сталь |
| Призначення форми | Для кексів/мафінів |
| Стан | Новий |
| Тип духовки | Газова або електрична |
| Тип форми | Прямокутна |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 30 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 580 ₴

