-20%

Форма для випікання Maestro MR-1106-42 42х28, 5х4, 5 см
361 ₴
288 ₴
- В наявності
- Код: 1426684
+380 (95) 869-88-75
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Форма для випічки Maestro — виріб круглої форми виготовлена з вуглецевої сталі з антипригарним покриттям, яке дозволить використовувати мінімум жирів. Форма швидко і рівномірно нагрівається, вона міцна і довговічна. З її допомогою можна випікати пироги з будь-якою начинкою, готувати десерти і лазанью, запікати овочі і м'ясо.
Особливості:
- Матеріал: вуглецева сталь
- Антипригарне покриття
- Екологічно чисті матеріали
- Сучасний дизайн
- Можна мити в посудомийній машині
- Розмір – 36х24,5х5,5 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Maestro |
| Антипригарне покриття форми | Так |
| Висота стінок | 45 мм |
| Конструкція форми | Цілісна |
| Матеріал | Вуглецева сталь |
| Тип форми | Прямокутна |
| Колір | Сірий |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ean | 4820177140066 |
| Довжина: | 420 мм мм |
| Кількість у наборі | 1 шт. |
| Призначення форми | Для випікання |
| Ширина | 285 мм мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 288 ₴


