Стильна і сучасна модель від меблевої компанії Signal.
Висота: 180,
Ширина: 40,
Довжина: 60,
Каркас: Метал,
Колір каркаса: темно-коричневий,
Матеріал тумбочки: МДФ,
Вага: NULL,
Країна виробник: Китай,
Колір: Дуб
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Signal |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 26 |
| Высота | 180 мм |
| Длина | 60 мм |
| Каркас | Металл |
| Цвет каркаса | Темно-коричневий |
| Матеріал тумбочки | МДФ |
| Упакування | 1 шт. в 1 упаковці |
| Ширина | 40 мм |
Информация для заказа
- Цена: 4 835 ₴







